Sezonu treningowy 2021/22 Uważamy za zamknięty sukcesem

cze 24, 2022

Drodzy Zawodnicy, rodzice, kibice klubu

Wraz z końcem roku szkolnego kończymy również sezon treningowy 2021/22. Z tej okazji chciałbym wszystkim serdecznie podziękować za chęci, wsparcie, miłą rodzinną atmosferę a przede wszystkim za Waszą obecność! Mijający rok treningowy był bardzo wymagający i trudny. Duża ilość obowiązków nie tylko klubowych pokazała nam, że mimo, iż zawsze jest co poprawiać- daliśmy radę!!! W tym roku padła rekordowa ilość zawodników zarejestrowanych w naszym klubie ale to nie wszystko. Kolejnym najlepszym wynikiem, którym należy się pochwalić to sukcesy naszych wspaniałych judoków.

Serdeczne gratulację zawodnikom za ich trudy, systematyczność i wytrwałość. W tym sezonie zdobyliśmy srebrny medal Mistrzostw Województwa Pomorskiego (Oliwia Snopek) oraz brązowy medal również Mistrzostw Województwa Pomorskiego (Filip Smyk). Medale Mistrzostw Województwa Kujawsko- Pomorskiego też są na półkach naszych zawodników. W rocznikach młodszych 2010-2014 również startowaliśmy i młodzi adepci pokazali klasę!. Wielkie uznania i brawa zawodnikom, Którzy zawsze byli gotowi do startu w turniejach, godnie reprezentując klub Judo Jaguar Gdańsk:

 1. Oliwia Snopek
 2. Filip Smyk
 3. Aleks Sobolewski
 4. Kacper Pawłowski
 5. Misza Drobaszko
 6. Olek Dąbek
 7. Maks Sobolewski
 8. Franek Bąkiewicz
 9. Ksawery Zych
 10. Piotr Korcz
 11. Gustaw Bartosiewicz
 12. Leon Pająk
 13. Jurek Bogdanowicz
 14. Szymon Karwacki
 15. Marek Dąbek
 16. Michał Kargol
 17. Mateusz Kwiatkowski
 18. Maciej Wójcik
 19. i tych, których nie wymieniłem 🙂

Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałe chwile na macie i poza nią. Czas na obozy oraz zasłużone wakacje 🙂 Do zobaczenia we wrześniu!!! REI

5/5 - (1 vote)