Wytrwałości i zdrowia JAGUARY! OŚWIADCZENIE!

kwi 8, 2020

Drodzy zawodnicy, rodzice, sympatycy Judo Jaguar!
Już niespełna miesiąc upłynął od zamknięcia wszystkich placówek kuratoryjnych oraz pozaszkolnych, które prowadzą zajęcia sportowe i nie tylko.

Bardzo ubolewamy, że wszystkie zajęcia w naszym klubie są wstrzymane z uwagi na zagrożenie chorobą zakaźną wywołaną wirusem SARS-CoV-2. Wraz z trenerami staramy się odnaleźć w tej trudniej sytuacji dla nas wszystkich i bardzo brakuje nam czasu, który wspólnie spędzaliśmy na macie. Do końca nikt nie wie ile potrwa wstrzymanie działań.

Jak tylko poznamy precyzyjną datę zakończenia kwarantanny, przedstawimy Państwu szczegółową ofertę promocyjną, która zrekompensuje Wam drodzy rodzice wkład pieniężny rocznej składki członkowskiej.
Biorąc pod uwagę optymistyczny wariant powrotu na matę we wrześniu tego roku, składka członkowska na sezon treningowy 2020/21 będzie pomniejszona o należność odpowiadającej trzech miesięcy treningowych z poprzedniego sezonu.

W przypadku gdy zawodnik nie będzie kontynuował przygody judo w naszym klubie, należność za nieodbyte trzy miesiące(kwieceń-czerwiec)sezonu 2019/20 zostanie zwrócona tuż po zamknięciu płatności sezonu bieżącego.

Zawodnicy:
Jeżeli chodzi o podtrzymanie formy postaramy się umieszczać na tej stronie instrukcję, plany treningowe oraz filmy instruktażowe do Judo i na ogólną nudę w domu.
Trenerzy Darek oraz Michał jako pierwsi nagrali filmy instruktażowe dla naszych zawodników i nie tylko. Serdecznie im dziękujemy. Poniżej do nich linki:
Domowe ćwiczenia z elementami Judo: https://www.youtube.com/watch?v=iWaZK4Zx-_k
Aktywne formy ćwiczeń w domu: https://www.youtube.com/watch?v=qU9Kj4TMuSw
Ćwiczenia siłowe w domu: https://www.youtube.com/watch?v=qU9Kj4TMuSw

Jeżeli chcielibyście poćwiczyć w domu konkretną technikę, partię ciała lub cokolwiek, to prześlijcie poszczególnym trenerom wasze propozycje a my Wam przygotujemy odpowiednie ćwiczenia.

W razie pytań jesteśmy do dyspozycji

Trenerzy Judo Jaguar Gdańsk

Rate this post